Hatice Gelener Ilk Ogretim Okulu
Daha İyi Hizmet Alabilmeniz İçin Üye Olunuz...

Join the forum, it's quick and easy

Daha İyi Hizmet Alabilmeniz İçin Üye Olunuz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arif TAS
Arif TAS
Kral Üye
Kral Üye
Erkek
Okul-Sınıf : Hatice Gelener - 8/B
Kişisel İleti : Bu Site Bağımlılık Yapar ...! : )
Rep : 1
Tecrübe : 56498
https://haticegelener.yetkinforum.com

Denizli:Oyna artık Zapo Empty Denizli:Oyna artık Zapo

Ptsi Ocak 05, 2009 12:42 pm
Denizli:Oyna artık Zapo 2221

Beşiktaş Teknik Direktörü, Zapotocny’e hata yaptığı ve sisteminin dışına çıktığı 5 maçı örnek gösterip takımın için savaşmalısın dedi...

Oyna artık Zapo
Beşiktaş Teknik Direktörü, Zapotocny’e hata yaptığı ve sisteminin dışına çıktığı 5 maçı örnek gösterip, "Takımın için savaşmalısın. Mutlaka ofansif yönünüde sergileyeceksin ama asıl görevini unutma" dedi.

Beşiktaş’ın sezon başında eski teknik direktör Ertuğrul Sağlam ve menajer Sinan Engin tarafından astronomik ücretle transfer ettiği Tomas Zapotocny, teknik direktör Mustafa Denizli’nin tepkisini çekti. Siyah beyazlı takıma geldiği günden bu yana tüm oyuncuların istatistik bilgilerini inceleyen Mustafa Denizli, yardımcısı Tayfur Havutçu ile birlikte bir değerlendirme yaptı ve Çek futbolcuyu da özel çalışma programıyla takibe aldı.

Denizli, Zapotocny’e de "Beşiktaş defansında inanılmaz hatalar yapıldı. UEFA Kupası ve Süper Lig maçlarında defansın dimdik ayakta durması gerekir. Beşiktaş defansına umut olarak alındın ama takım için üst düzey performans sergilediğini gözlemlemedim. İkinci yarıdan itibaren tüm maçlarda fizik ve tekniğini sergilemeni istiyorum. Oyna artık ve seni transfer edenleri utandırma" dedi.

Asıl görevini unutma
Çek futbolcuya hata yaptığı ve sisteminin dışına çıktığı 5 maçı sıralayan Denizli, her oyuncunun mevkisinde hatasız oynamasını isterken şöyle konuştu: "Sahaya çıktığında takımın için savaşmalısın. Ofansif yönünüde sergileyeceksin ama asıl görevini unutma. Mutlaka defansı toparlamalısın. Yanında oynayan arkadaşların Gökhan Zan ve İbrahim Toraman ile uyum içinde ve onlara yardımcı olman gerekir."

Beşiktaş defansının çok kolay gol yediğini hatırlatan Denizli ikinci yarıda hatasız bir ekip izlettirmek istediklerini vurgulayarak Zapotocny ile konuşmasını şöyle tamamladı:

"İstatistik bilgilerinin tümü inceledik. Takım için yararlı bir performans sergilediğini ne yazık ki göremedik. Bundan sonra Süper Kupa ve Süper Lig maçlarında temponuzu arttırıp yardımlaşmayı ön plana çıkarmanızı bekliyorum. Beşiktaş taraftarlarının ve kongre üyelerinin beklentileri olan şampiyonluk için disiplinli oynamamız şart. Maç kurtaracak hareketleri ön palana çıkartın."