Hatice Gelener Ilk Ogretim Okulu
Daha İyi Hizmet Alabilmeniz İçin Üye Olunuz...

Join the forum, it's quick and easy

Daha İyi Hizmet Alabilmeniz İçin Üye Olunuz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arif TAS
Arif TAS
Kral Üye
Kral Üye
Erkek
Okul-Sınıf : Hatice Gelener - 8/B
Kişisel İleti : Bu Site Bağımlılık Yapar ...! : )
Rep : 1
Tecrübe : 56498
https://haticegelener.yetkinforum.com

Elvade Cisse Empty Elvade Cisse

C.tesi Ocak 03, 2009 2:43 pm
Elvade Cisse 4466

Tatilini izinsiz olarak 1 hafta uzatan Cisse sabırları taşırdı.Fransız yıldızın sözleşmesi uzatılmayacak, en yakın zamanda yollar ayrılacak.
‘Babam ameliyat oldu’
27 Aralık'ta toplanan takıma 2 Ocak’ta katılan Beşiktaş’ın Fransız yıldızı Edouard Cisse’nin bileti kesiliyor... Dün sabah tesislere gider gitmez soluğu teknik direktör Mustafa Denizli’nin yanında alan tecrübeli futbolcu özür dileyip, “Ailem Fransa’da yaşıyor, çocuklarımdan aylardır ayrıyım. Ayrıca babamın ameliyatı da beni zor durumda bıraktı. Siz, takım arkadaşlarım ve camiadan özür diliyorum. Verilecek her cezaya razıyım. Takıma katılmak istiyorum” dedi.

Cezası 50 bin Euro
Cisse'nin mazeretlerini kabul etmeyen Denizli, “Herkesin bir hikayesi vardır. Kendine göre haklı mazeretlerin de olsa, bu sana ayrıcalık tanımaz. Herkes kurallara uymalı. Gereken cezayı alacaksın” yanıtını verdi. Yönetimin 50 bin Euro ceza vermeyi planladığı ve sezon sonunda bitecek sözleşmesini uzatmayacağı öğrenildi. Ayrıca Cisse’nin, Tabata transferi için Gaziantepspor’a teklif edeceği de bildirildi. Böylece Cisse’nin Beşiktaş macerası, en geç bu mayıs ayında noktalanacak.

Cisse’nin Beşiktaş karnesi

Sezon Maç Dakika Gol
2007-2008 25 2059 2
2008-2009 14 1153 -
Toplam 39 3212 2