Hatice Gelener Ilk Ogretim Okulu
Daha İyi Hizmet Alabilmeniz İçin Üye Olunuz...

Join the forum, it's quick and easy

Daha İyi Hizmet Alabilmeniz İçin Üye Olunuz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arif TAS
Arif TAS
Kral Üye
Kral Üye
Erkek
Okul-Sınıf : Hatice Gelener - 8/B
Kişisel İleti : Bu Site Bağımlılık Yapar ...! : )
Rep : 1
Tecrübe : 56468
https://haticegelener.yetkinforum.com

İşte Kartalın Kurtuluşu Empty İşte Kartalın Kurtuluşu

C.tesi Ocak 03, 2009 2:42 pm
İşte Kartalın Kurtuluşu 4452

Sakatlığı nedeniyle uzun süredir formasından ayrı kalan Serdar Kurtuluş, "Beşiktaş´ın en iyi transferi ben olacağım" dedi.
Kulübeye çekilmişti
Transfer edildiği 2006-2007 sezonunda fırtına gibi esen ve teknik direktör Jean Tigana’nın değişmez isimlerinden olan Serdar Kurtuluş, son iki yılda geçirdiği sakatlıklar nedeniyle bir türlü bekleneni veremiyordu... Mustafa Denizli döneminde, Kayserispor maçında yaptığı hata sonrasında kulübeye çekilen, daha sonra da sakatlığının kurbanı olan genç futbolcu sezonun ikinci yarısına umutla bakıyor.

‘Tamamen iyileştim’
Bulduğu şansları iyi değerlendiremediğini söyleyen Serdar Kurtuluş, “Tam formumu yakalamışken sakatlığım nüksetti. Ağır bir sakatlık geçirdim, ancak şu anda tam olarak iyileştim. Sadece maç eksiğim var. Antrenmanlarda eksiklerimi kapatmaya çalışıyorum. İkinci yarıyla birlikte yeniden takımda kendime yer açıp, takıma katkı sağlayacağım. Ara transfer döneminde, Beşiktaş’ın yeni transferi ben olacağım” dedi.