Hatice Gelener Ilk Ogretim Okulu
Daha İyi Hizmet Alabilmeniz İçin Üye Olunuz...

Join the forum, it's quick and easy

Daha İyi Hizmet Alabilmeniz İçin Üye Olunuz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arif TAS
Arif TAS
Kral Üye
Kral Üye
Erkek
Okul-Sınıf : Hatice Gelener - 8/B
Kişisel İleti : Bu Site Bağımlılık Yapar ...! : )
Rep : 1
Tecrübe : 56498
https://haticegelener.yetkinforum.com

Yıldırat Atağı Empty Yıldırat Atağı

C.tesi Ocak 03, 2009 2:17 pm
Yıldırat Atağı 4028

Orta sahayı güçlendirmek isteyen siyah-beyazlılarda rota Yıldıray'a çevrildi. Sözleşmesi süren Baştürk teklife sıcak bakıyor.

Bonservisi pahalı
Ara transfer döneminde kadrosunu güçlendirmek için birçok isimle temasa geçen Beşiktaş, şimdi de Yıldıray Baştürk için harekete geçti. Cisse'yi göndermeyi düşünen ve orta sahasını güçlendirmek isteyen teknik direktör Mustafa Denizli'nin kafasındaki ilk ismin Stuttgart'ta forma giyen Yıldıray olduğu öğrenildi. Sezon başında
da siyah- beyazlı ekibin gündemine gelen milli yıldız için Alman ekibiyle temasa geçen yetkililer, 30 yaşındaki orta saha oyuncusunu kiralamak istiyor.

Almanlar süre istedi
Sözleşmesi 2010 yılına kadar devam eden Yıldıray, 31 Ağustos'taki Hannover maçında geçirdiği ağır sakatlık yüzünden 13 Aralık'taki Bayern Münih maçına kadar yeşil sahalardan uzak kaldı. Hertha Berlin'den bedavaya Stuttgart'a gelen şu anda ise 6 milyon euro bonservis bedeli bulunan Yıldıray, kulübünde senelik 2.5 milyon euro alıyor. Beşiktaş'ın sezon sonuna kadar kiralama teklifine Yıldıray'ın sıcak baktığı, Alman ekibinin ise düşünmek için süre istediği ifade edildi