Hatice Gelener Ilk Ogretim Okulu
Daha İyi Hizmet Alabilmeniz İçin Üye Olunuz...

Join the forum, it's quick and easy

Daha İyi Hizmet Alabilmeniz İçin Üye Olunuz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arif TAS
Arif TAS
Kral Üye
Kral Üye
Erkek
Okul-Sınıf : Hatice Gelener - 8/B
Kişisel İleti : Bu Site Bağımlılık Yapar ...! : )
Rep : 1
Tecrübe : 56498
https://haticegelener.yetkinforum.com

SERİC:BİR YERE GİTMİYORUM Empty SERİC:BİR YERE GİTMİYORUM

Cuma Ara. 26, 2008 8:52 pm
SERİC:BİR YERE GİTMİYORUM 7810
Yunanistan´dan ayrılırken Panathinaikos taraftarları bayram etmişti. Beşiktaş formasıyla sadece 3 maça çıkan Seric, şimdi Kartal´dan ayrılmak istemiyor.

‘Hiçbir yere gitmiyorum’
Sinan Engin’in, “Kefilim” dediği Anthony Seric, Beşiktaş’ta kriz yarattı. Eski takımı Panathinaikoslu taraftarların, “Dünyanın en kötü futbolcusu” benzetmesini yaptığı Hırvat oyuncu, Siyah-Beyazlı yönetimin yolları ayırma talebine olumsuz yaklaştı. Beşiktaş ile yıllık 750 bin Euro anlaşması bulunan tecrübeli futbolcu, sadece bir yıllık kazancını alması halinde sözleşmesini feshedeceğini söyledi.

Bu ilk transfer değil
Süper Lig’de sadece 3 maçta oynayan ve 160 dakika sahada kalan Anthony Seric, takıma olumlu anlamda katkı sağlayamadı. Beşiktaş’ın Ukrayna’da 4-1 kaybettiği Metalist Kharkiv maçında Hırvat futbolcu görev yaptı. Siyah-Beyazlılar, Anthony Seric’le birlikte son yıllardaki hatalı transfer geleneğini de sürdürdü. Beşiktaş daha önce Federico Higuain, Lamine Diatta, Gordon Schildenfeld gibi isimleri renklerine bağlamıştı.